Profesionální a stabilní technologie pro mytí osobních a dodávkových vozidel. Zvolit si můžete mezi portálovými či tunelovými mycími linkami a dále v závislosti na očekáváném typu mytých vozidel můžete zvolit i mycí výšku – 2,1 m, 2,3 m, 2,5 m nebo 2,8 m

Portálová mycí linka. Mytí probíhá automaticky se pohybujícím mycím portálem, bez přímého zapojení zákazníka.  Mycí linky je možno osadit následujícími programy: vysokotlakým předmytím, aktivní pěnou, spodním mytím, leštěním voskem a sušením, předmytí pro odstranění hmyzu, pěnopád s led podsvícením. Stačí zvolit program a jen počkat, až mycí linka vykoná svou práci.

Technologie tunelové mycí linky je určena do míst kde se očekává pohyb velkého množství zákazníků. Tunelová mycí linka dokáže umýt až 65 vozidel za hodinu. Je instalována pevně v kryté hale.  Vozidlo je posunováno dopravníkem celým tunelem od první fáze mytí až po sušení vozidla. Celý proces je prováděn pod dozorem obsluhy. Velmi často se využívá osmotická voda, která nezanechává na vozidle žádné šmouhy či nečistoty minerálního charakteru. Kolem 80% použité vody je recyklováno, což snižuje náklady provozovatele.

vyberte si mycí linku dle přání...

Portálová mycí linka bezkontaktní

Mycí linky portálové bezkontaktní

Portálová mycí linka kartáčová

Mycí linky portálové kartáčové

Tunelová mycí linka

Mycí linky tunelové

máte zájem o mycí linku?

  Jméno a příjmení *
  E-mail *
  Telefon
  Mám zájem o
  Vaše zpráva
  * Povinná pole
  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.