skvělá řešení mytí...

Díky neustálému výzkumu nových výrobních postupů, pečlivému výběru použitých materiálu, širokému spektru konstrukčních řešení je AutoMax lídrem ve výstavbě mycích center na vysoké technologické úrovni s vyváženým poměrem kvality a ceny.

Úvodní foto - Mycí linky a mycí boxy

Technologie pro pro samoobslužné mycí centrum

Úvodní foto - Mycí linky a mycí boxy

Samoobslužné mycí technologie pro čerpací stanice

Samoobslužná mycí centra

Produktová řada, která je navržena tak, aby splňovala veškeré potřeby samoobslužného mytí, od jednotlivých boxů po velká mycí centra s širokou nabídkou služeb.

Společnost vznikla v roce 1987 jako výrobce vysokotlakých mycích zařízení pro vozidla a speciálních zařízení pro mytí a čištění vody. Díky těmto zkušenostem, vznikly základní technologie pro mytí vozidel, a i proto od jakživa věnují zvláštní pozornost různým aspektům ochrany životního prostředí. Od prvotní intuice, kdy si uvědomili perspektivnost podnikání v oboru mytí aut v Itálii k dnešnímu rozvoji technologií a etiky, se počet zařízení se značkou MIX nebo se značkou velkých ropných společností neustále zvyšuje. Společnost MIX získala v těchto letech všechna osvědčení kvality, a to jak za své výrobky, tak i za chod společnosti a výrobních postupů a zaujala díky tomu vedoucí pozici na italském trhu. V zahraničí je silným konkurentem ostatních společností, od Latinské Ameriky po východ Evropy.

Naše budoucnost začíná každým dnem.

1987- Rok založení společnosti MIX

Rok založení společnosti MIX. Společníci se mohou pyšnit třicetiletou zkušeností v oblasti vysokotlakých strojů. Výrobní činnost společnosti je založena na výstavbě vysokotlakých čističek vody a na projektování a realizaci speciálních mycích systémů určených pro mytí letadel, tunelů apod. Mezi zákazníky, které je třeba jmenovat patří rozhodně společnost SAGAT z Turína a Societá Italiana per il Traforo del Monte Bianco (Italská společnost pro ražení tunelu skrz Monte Bianco).

2008 – 20 opravdu výjimečných let
Systém environmentálního managementu MIX je certifikován ISO 14001:2004. Společnost MIX slaví dvacet let činnosti, u tohoto jubilea nechybí řada společenských akcí, které vyvrcholí 28.listopadu prezentací knihy „Linee Guida MIX“, jejichž autorem je Carlo Gavotto. Ve své knize představuje naprostý top technologií MIX, vzpomíná na minulé úspěchy a nastiňuje budoucnost společnosti.

2012 – Stále více mezinárodní
Společnost MIX oslavuje 25 let své existence a úspěchů posílením své pozice na evropských trzích. Export má stále rostoucí tendenci a inovace v oblasti produktů jsou četné a oceňované náročnou a profesionální klientelou. Sektor podpory klienta je posilován u nejvýznamnějších národních a mezinárodních ropných společností.

Hodnoty

Každý den odvádíme svou práci vedeni svými hodnotami, které jsou: kvalita produktů, řešení šitá na míru, kvalitní zákaznický servis a respekt k životnímu prostředí.

Náš tým

Motivovaný tým profesionálů, kteří hledají nejlepší možná řešení, aby vyhověli potřebám všech našich zákazníků.

Péče o zákazníka

Společnost AutoMax disponuje 2 servisními středisky a  sítí autorizovaných servisních středisek, což zaručuje plně kvalifikovanou pracovní sílu.

Flexibilita a dynamičnost

Nabízíme rychle řešení šitá na míru a personalizované návrhy staveb na základě vašich potřeb, protože každý zákazník je jedinečný. Odlišní zákazníci, odlišná řešení.

EKO-udržitelnost a budoucnost

Navrhujeme a stavíme takové stavby, které jsou eko-udržitelné. Každé naše úsilí, které investujeme do nových technologii si klade za cíl nižší spotřebu vody, elektřiny a mycích prostředků. Výrobky s nízkým dopadem na životní prostředí, ale vysoce účinné.

ukázka, jak může mycí centrum vypadat ve finále

máte zájem o výstavbu mycího boxu?

  Jméno a příjmení *
  E-mail *
  Telefon
  Mám zájem o
  Vaše zpráva
  * Povinná pole
  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.